|
Rok w ogrodzie![]() Pozdrowienia zostawiam i życzę udanego popołudnia. U mnie zaczyna przebijać się słońce, na termometrze 24. [2021-07-15 12:59] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: śliczny ten liliowiec bea [2021-07-30 09:39] Witaj Iwonko u mnie od rana padal deszcz a teraz przestal i ma jeszcze zaswiecic slonce? Dosyc mam deszczu milego dnia zycze.bednarekzk@arcor.de [2021-07-16 11:21] witaj Iwonko! To masz taka akurat temperaturę! U nas ok 30 było. Pot kapie Lawinia [2021-07-15 22:14] Liliowiec cudo filipek [2021-07-15 17:37] Witaj Iwonko poszłam sobie do pokoju od wschodniej strony,bo tu teraz przyjemnie jest. Na dworze ciężko wytrzymać filipek [2021-07-15 17:36] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |