|
Rok w ogrodzie![]() ta ogrodowa po przesadzeniu w inne miejsce zaczęła kwitnąć. W ub roku już miała 2 może 3 kwiatki, a w tym ma ich jeszcze więcej. [2021-07-15 12:58] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: nie mam ogrodowych w ogrodzie ,nie chciały u mnie kwitnąć bea [2021-07-30 09:38] sliczniutka Lawinia [2021-07-15 22:14] Moje ogrodowe w podobnym stanie.ciesze się,że biała wzięła się do roboty filipek [2021-07-15 17:37] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |