|
Rok w ogrodzie![]() Witajcie w czwartek ! dziś mokro i rześko było rano. Nie spojrzałam na termometr, ale po dwóch poprzednich upalnych dniach, dzisiaj można było poczuć przyjemny chłodek. [2021-07-15 12:46] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Witaj Iwono. Piękna hortensja .u mnie w tym roku hortensje ogrodowe posadzone w donicach nie popisały się ,nie maja kwiatków .dobrze ,ze kupiłam dwie nowe i one kwitną . bea [2021-07-30 09:36] Ładny kolor tej hortensji filipek [2021-07-15 17:41] Dla mnie idealnie byłoby że 22 st i koniec Teraz to jest męczarnia.czeka mnie podróż w tym upale. filipek [2021-07-15 17:41] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |