|
Rok w ogrodzie![]() Witam z rana w poniedziałek. Z jednej strony szare niebo, z drugiej przebija się słońce i pomiędzy białymi chmurkami widać błękit. W prognozie deszcz, a jak będzie? to się okaże. Dziś jestem u syna, z moim średnim wnukiem. Przedszkole od 7:00 a oboje rodzice na szóstą do pracy... Życzę Wam dobrego dnia. Pozdrawiam. [2021-07-12 07:56] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Witaj Iwonko ,u mnie bez deszczu i skwar 32 stopnie w cieniu .Wczoraj tez upalnie i sucho. bea [2021-07-14 17:12] Witaj Iwonko u mnie już słoneczko na maksa robię plan na dzis filipek [2021-07-12 10:16] Witaj Iwonko u mnie sloneczko swieci ale ok 12-tej pogoda ma sie zmienic a od jutra znowu deszcz milego dnia zycze.bednarekzk@arcor.de [2021-07-12 09:07] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |