|
Rok w ogrodzie![]() Mam wolny weekend... wolny w tym sensie, że nie ma dzieci! Ale pracy było sporo... i w domu, i w ogródku. Mąż pomagał :) Dzisiaj czeka mnie jeszcze prasowanie ale zanim się za to zabiorę, to zajrzę do Waszych galerii. Przyjemnego niedzielnego popołudnia życzę. [2021-07-11 17:18] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: u mnie czeka prasowanie ,ale jak prasować w ten skwar ? bea [2021-07-14 17:11] Na przyszły weekend szykuje mi się atrakcja.wyjezdzam na kilka dni filipek [2021-07-12 10:19] U mnie zawsze wolne weekendy,zawsze to samo.wieje nuda filipek [2021-07-12 10:17] Witaj Iwonko! Po wczorajszej ulewie anabelka ma sporo polamanych kwiatkow ale co zrobic, obcielam te polamane i mam w wazonie milego wieczoru Tobie zycze. bednarekzk@arcor.de [2021-07-11 19:46] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |