|
Rok w ogrodzie![]() Deszcz pada aż miło :) dzień dobry! O czternastej burzą postraszyło, lunęło deszczem i zaraz przeszło. Ale godzinę później już spokojny deszczyk podlewał ogródek i tak siąpi do tej pory. [2021-07-11 17:08] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: śliczne te białe lilie bea [2021-07-14 17:10] Śliczne lilie filipek [2021-07-12 10:18] Ja podlewalam wczoraj,niby było po deszczu a jednak sucho nadal filipek [2021-07-12 10:18] U mnie dzisiaj rozpogodzilo sie i nawet teraz swieci sloneczko. bednarekzk@arcor.de [2021-07-11 19:47] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |