|
Rok w ogrodzie![]() Witam przed północą. Dzisiaj po południu przeszła krótka burza i wreszcie deszcz podlał ogródek. Nasza ulica była bez prądu przez kilka godzin. Dopiero o 19:00, kiedy wróciłam od córki, awaria była usunięta. Po 22:00 energetycy przyjechali ponownie i naprawiali latarnię uliczną, druty elektryczne naciągali i podpinali do słupa, a skończyli przed północą... dzisiaj mieli co robić, bo awarii w naszym mieście było sporo. Na szczęście urządzenia w domu działają, w ogródku większych szkód nie mam. Sąsiadka miała mniej szczęścia,bo złamał jej się wielki konar bzu. [2021-07-09 23:51] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Ojej ,to szczęście ,że nic większego się nie zdarzyło . bea [2021-07-14 17:10] Witaj Iwonko u mnie w tej chwili leje jak z cebra milego wieczoru Tobie zycze bednarekzk@arcor.de [2021-07-10 20:09] Miłego wieczoru filipek [2021-07-10 18:54] Witaj Iwonko to nie mieliście za ciekawie.u nas burzy nie było tylko lekko padający deszczyk. Przegonił nas do domu ,ale i tak trochę prac zrobilismy filipek [2021-07-10 18:54] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |