|
Rok w ogrodzie![]() Szałwia. Teraz już kończy...będę musiała wyciąć przekwitnięte kwiatostany i być może powtórzy kwitnienie w późniejszym czasie. Udanego dnia wszystkim życzę. [2021-07-09 11:02] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: ja już przycięłam bea [2021-07-14 17:08] Dziekuje i milego dnia zycze. bednarekzk@arcor.de [2021-07-09 14:17] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |