|
Rok w ogrodzie![]() Lato trwa. Przez trzy poprzednie dni okropny upał - po 33, 34 stopnie - dla mnie to ekstremalnie wysoka temperatura. Dzisiaj pewnie będzie tak samo. [2021-07-09 10:54] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Ojej ,to chyba akant !!!Pokaż ,Iwonko ,jak zakwitł bea [2021-07-14 17:06] U mnie Iwonko upalow nie ma bednarekzk@arcor.de [2021-07-09 14:15] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |