|
Rok w ogrodzie![]() Serdeczności na weekend! Dobrej pogody, dobrego odpoczynku, dobrego humoru życzę:) [2021-07-03 10:30] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: humor u mnie nie za bardzo ,nerwowy.... bea [2021-07-14 17:04] witaj Iwonko! I dobrych ludzi wokół[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] ) Lawinia [2021-07-03 21:06] Witaj Iwonko! Rozyczka piekna a zyczenia odwzajemniam[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] bednarekzk@arcor.de [2021-07-03 12:57] Ładne masz te róże takie zdrowiutkie filipek [2021-07-03 11:00] Witaj Iwonko i wzajemnie.takie życzenia płyną i do Ciebie filipek [2021-07-03 11:00] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |