|
Rok w ogrodzie![]() witam w piątek! słonko i trochę chmur na niebie... będzie ładny dzień 🙂 Jak dotąd, deszcz u mnie tylko w prognozie, a jeśli już się sprawdzi, to bardzo skąpe opady... tak właśnie było wczoraj - deszcz padał przez 5 minut. lilie z biedronki, które sadziłam wiosną, już kwitną. Dobrego dnia na dziś! [2021-07-02 07:58] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: U mnie mało lilii. Jesienią kupiłam kilka ,ale w ten skwar szybko przekwitły bea [2021-07-14 17:03] witaj Iwonko! U mnie mało lilii . Ale kilka sie już szykuje Lawinia [2021-07-02 21:06] Witaj Iwonko[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] sliczna lilia, ja stale dokupuje i wsiakaja, te cholerne nornice doprowadzaja mnie do szalu[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/sad.gif[/img] ale co zrobic? Milego dnia zycze[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] bednarekzk@arcor.de [2021-07-02 12:02] witaj Iwonko ja polowałam na lilie w biedrze,ale nie było u nas w tym roku w ogóle cebulek. Przepadam za nimi filipek [2021-07-02 10:14] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |