|
Rok w ogrodzie![]() Dzień dobry w czwartek! Chmury na niebie, słońca nie ma. 18 stopni jak na razie. Udanego dnia życzę. Pozdrawiam. [2021-07-01 08:06] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: lilie zapowiadają spektakl bea [2021-07-14 17:02] witaj Iwonko! U nas pada od wczoraj, czasem nawet leje! ale nie mam na to wpływu to posprzątałam cco woda nabałaganiła i mokra wrócilam do domu Lawinia [2021-07-01 13:39] witaj Iwonko u mnie podobnie z pogodą. Kto wie czy nie popada filipek [2021-07-01 11:21] Witaj Iwonko u mnie tez pochmurno w nocy padalo a i dzien nie zapowiada sie lepiej. Milego dnia Tobie zycze. bednarekzk@arcor.de [2021-07-01 10:01] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |