|
Rok w ogrodzie![]() chmurki na niebie jak kolorowa wata cukrowa :) Idę podlać ogród. Wpadnę do Waszych galerii później. Miłego wieczoru życzę Dobranoc. [2021-06-30 20:25] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: smakowita chmurka bea [2021-07-14 17:02] mnie wczoraj polało z nieba z czego bardxzo się cieszyłam, bo podlewanie zajmuje stanowczo za dużo czasu filipek [2021-07-01 11:22] Witaj Iwonko u mnie padal deszcz w nocy i w poludnie tez padalo wiec ogrod podlany i nic w nim robic nie moge bo kapie na glowe bednarekzk@arcor.de [2021-06-30 21:07] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |