|
Rok w ogrodzie![]() Witam w ostatnim dniu czerwca. Lato! Upałów nie ma, na szczęście, ale jest baardzo ciepło. Szkoda tylko, że sucho... pokropił deszcz w piątek, pokropił dzisiaj o świcie... chwila moment i śladu nie było po deszczu. [2021-06-30 20:23] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Witaj Iwonko.u mnie dzisiaj skwar ,nie wiem ,gdzie się schować przed tymi upałami bea [2021-07-14 17:01] jak to zwykle nad morzem początek wakacji i zimno . Plażować absolutnie nie można. Ja nie narzekam bynajmniej dobrego dnia Iwonko filipek [2021-07-01 11:23] A u mnie pada bednarekzk@arcor.de [2021-06-30 21:17] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |