|
Rok w ogrodzie![]() Dzień dobry w piątek. Ogród mam podlany po całości. Bardzo wyczekiwałam deszczu, ale żeby od razu całonocna burza!? Dzisiaj pochmurno, 22 na termometrze. W domu jeszcze trochę za ciepło, ale otworzyłam okna i za jakiś czas się schłodzi. Zrobiłam rekonesans w ogródku - szkód większych nie ma - jedynie złamana ostróżka i naparstnica. Dobrego dnia życzę i udanego nadchodzącego weekendu. [2021-06-25 11:46] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Witaj Iwonko! Serdecznie dziękuję za troskę i pamięć... Mam kłopoty z lapciem stąd moja nieobecność na Ogrodniczce. Nie umiem z telefonu wstwiać fotek do Ogrodniczki, czekam na przyjazd córki może ona mi coś doradzi... Brakuje mi czasu bo moje zdrowie bardzo się pogorszyło, susza spowodowała to, że dwa razy wiecej czasu musze poświecić na działkę...Musze oddać lapcia do naprawy. Pozdrawiam serdecznie halinabylina [2021-06-28 00:23] Witaj Iwonko.U mnie dzisiaj trochę chłodniej ,bo 24 stopnie ,dla mnie i tak za gorąco Humor mam dobry ,poprawiłam sobie kupując spódnicę i bluzkę .Dzieci w domu ,wakacje się rozpoczęły .Plany na czas wolny nie mam .Ja się nie nudzę ,ale skarby też nie ,reperują komputer. bea [2021-06-26 18:02] Witaj Iwonko! u mnie +18 co mnie cieszy. Sliczna rozyczka bednarekzk@arcor.de [2021-06-25 22:08] witaj Iwonko! u mnie teraz pogoda akurat 22 stopnie. Ale sucho! Lawinia [2021-06-25 21:25] witaj Iwonko u mnie padało na spokojnie cały czas.Ochłodziło się i takie 22 stopnie pasuje mi idealnie filipek [2021-06-25 17:10] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |