|
Rok w ogrodzie![]() Nad nami godzinę temu rozpętała się burza. Trochę już przycichła, pada deszcz, ale grzmoty wciąż nie ustępują. Mój mąż mówi, że to była dopiero gra wstępna tego, co nadejdzie! Dobrej i spokojnej nocy wszystkim życzę. [2021-06-24 21:04] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: u mnie nie padało ,tylko w oddali grzmiało. bea [2021-06-26 17:59] piwonie cudnie Ci kwitną filipek [2021-06-25 17:11] od jakiegoś czasu boję się burzy, są intensywniejsze niż kiedyś niestety. Pozdrawiam serdecznie filipek [2021-06-25 17:11] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |