|
Rok w ogrodzie![]() Witam w upalny czwartek! Rano parno i duszno, potem słońce dopiekało, a teraz troszkę wiaterek się ruszył... może przywieje deszczowe chmury? temperatura spadła o dwa stopnie, w tej chwili 28 na termometrze( ale odczuwalna wyższa!) Przyjemnego popołudnia i miłego wieczoru życzę. [2021-06-24 17:44] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Śliczne te dzwonki ,u mnie tylko jeden kwiatostan się pojawił . bea [2021-06-26 17:58] Witaj Iwonko u mnie teraz swieci sloneczko i +19 jest przyjemnie. Sliczne dzwoneczki. Milego wieczoru zycze. bednarekzk@arcor.de [2021-06-24 20:56] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |