|
Rok w ogrodzie![]() Witam w środę. dzisiaj pochmurno ale nie pada. 24 na termometrze. Wreszcie można odetchnąć od upałów. Przyjemnego popołudnia! [2021-06-23 12:18] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: u mnie podobnie było . bea [2021-06-26 17:57] witaj Iwonko u nas w pogodzie podobnie. Deszczu nie widać wcale filipek [2021-06-24 09:17] Witaj Iwonko[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] u mnie tylko +18 i mokro bo w nocy i wczoraj caly dzien padalo wiec podlane. Dostalam zamowione roslinki i sadze dopiero teraz wrocilam na obiad i zaraz ide dalej kopac najgorsze to jest szukanie miejsca[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/biglol.gif[/img] bednarekzk@arcor.de [2021-06-23 15:50] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |