|
Rok w ogrodzie![]() Dobry wieczór! Niestety deszczem u mnie tylko postraszyło. Pokropił tyle co ksiądz kropidłem. Podlałam dziś jedynie najbardziej potrzebujące rośliny, a reszta musi jakoś przeżyć. Miłych snów życzę a na jutro dobrego dnia. [2021-06-22 22:09] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: u mnie sucho nadal ,deszcz wczoraj tylko pokropił .Nie pamiętam ,kiedy porządnie padało. Już wiem ,porządnie popadało dwa tygodnie temu , bea [2021-06-26 17:57] ja chyba muszę ograniczyć podlewanie,rośliny muszę sobie rqadzić same. Tylko niektre podleję Dobrego dnia filipek [2021-06-24 09:18] Masz racje, ze milo jest spotkac kogos na ogrodniczce, przykre to ze tak malo nas zostalo bednarekzk@arcor.de [2021-06-22 22:24] Witaj Iwonko u mnie dzisiaj caly dzien pada i sie ochlodzilo ale nie narzekam bo bylo bardzo goraco a teraz jest przyjemnie. bednarekzk@arcor.de [2021-06-22 22:16] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |