|
Rok w ogrodzie![]() Witajcie! Już 29 stopni. Już mnie trochę męczą te upały.( wczoraj było 33) Żeby choć w nocy deszcz polał, a tu ciągle nic więc susza w ogrodzie. Wczoraj podlewałam od dwudziestej przez dwie godziny i 40 minut. W prognozie na dzisiaj burza... zobaczymy. Miłego wtorku! [2021-06-22 09:56] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: witaj Iwonko u mnie już troszkę chlodniej.Podlewanie zajmuje tyle czasu,że przestaję to lubić. Jeszcze sasiad remontuje podwórko i kurzy się strasznie filipek [2021-06-22 18:58] Witaj Iwonko [img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] Teraz pada deszcz i w nocy padalo wiec ogrod podlany i przyjemnie sie ochlodzilo.Milego popoludnia zycze- bednarekzk@arcor.de [2021-06-22 16:39] Witaj Iwonko.U mnie też wczoraj +33 stopnie .Gorąco i w dzień, i w nocy.U mnie też zapowiadają burze ,ale jakoś nie wierzę .Słońce grzeje od rana .Podlewam ogród ,ale jakoś mało to pomaga.Śliczne naparstnice .U mnie w tym roku nie pojawiły się nawet siewki ,dziwne ,bo w zeszłym roku kwitły i miały nasiona. bea [2021-06-22 10:09] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |