|
Rok w ogrodzie![]() Witam niedzielnym popołudniem. Żar leje się z nieba... Orzeźwiający zimny napój serwuję dla ochłody :) Pozdrawiam. [2021-06-20 13:48] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: ja też mam dzbanek wody z cytryną piję na umór a na kolację zrobię sobie koktail malinowy filipek [2021-06-22 18:59] Witaj Iwonko ja wczoraj zrobilam taki napoj chlodzacy, w nocy byla ulewa wiec ogrod solidnie podlany. Milego popoludnia zycze. bednarekzk@arcor.de [2021-06-20 15:47] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |