|
Rok w ogrodzie![]() Naprawdę wczoraj chciałam odwiedzić Wasze galerie, ale zasypiałam przed komputerem. Może dzisiaj się uda... Witam w sobotę. U mnie upalnie. Pozdrawiam bardzo gorąco i życzę udanego dnia. (klematis córki) [2021-06-19 11:23] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: cudo Ja też jestem okropnie zmęczona po calym dni i tak jaest codziennie filipek [2021-06-22 19:00] pięknie kwitnie powojnik .Moje marniutkie ,nie chcą rosnąć bea [2021-06-22 10:11] Witaj Iwonko clematis sliczny! U mnie tez upal a ja jestem nie do zycia moze dzisiaj sie troche ochlodzi bo zapowiadaja deszcze ??? Milego dnia Iwonko bednarekzk@arcor.de [2021-06-19 12:26] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |