|
Rok w ogrodzie![]() Piątek się kończy, wypadałoby się pokazać i zajrzeć do Was... Witam przed północą. Upalnie dziś znowu było i bez deszczu już prawie tydzień więc bardzo sucho. Trzeba podlewać. [2021-06-18 23:54] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Śliczna łączka bea [2021-06-22 10:12] Witaj Iwonko u mnie tez upaly i praca w ogrodzie jest nie mozliwa wiec siedze w domu u mnie zapowiadaja deszcz przez nastepny tydzien??? Jest bardzo sucho i tez musze podlewac.Milej soboty zycze. bednarekzk@arcor.de [2021-06-19 08:50] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |