|
Rok w ogrodzie![]() Witam w nowym tygodniu. Słońce, chmury dzisiaj na niebie i wieje wiatr. Przyjemnego popołudnia życzę. [2021-06-14 12:22] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Witaj Iwono. U mnie wczoraj skwar ,byłam w mieście kupiłam nawozy ,a w domu nic nie robiłam ,bo tym chodzeniem po mieście w upał się zmęczyłam.Miłego dnia dzisiejszego życzę. bea [2021-06-15 08:55] witaj Iwonko! U nas po pracy bylo ciepło , chyba za ciepło dla mnie Lawinia [2021-06-14 21:35] witaj Iwonko u nas było ładnie, letnio. Ciekawe czy zapowiadane upały nadejdą Pozdrawiam serdecznie filipek [2021-06-14 20:35] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |