|
Rok w ogrodzie![]() miłego popołudnia życzę. Ja idę na spacer... nie pada ale ochłodziło się po nocnym deszczu. [2021-06-13 16:01] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: w niedzielę też byłam na spacerze , nogi mnie poniosły po wiejskich ścieżkach wśród pól.Ze spaceru przyniosłam bukiet przepięknych polnych kwiatów ,stoi w pokoju do dzisiaj . bea [2021-06-15 08:54] witaj Iwonko!My cały dzien w ogrodzie Lawinia [2021-06-13 22:33] Ja pojechalam dzisiaj na cmentarz i do syna, byla rowniez wnuczka i przy okazji sciela mi wlosy, czasami dobrze jest miec w rodzinie fryzjerke. Milego wieczoru Iwonko bednarekzk@arcor.de [2021-06-13 22:29] witaj Iwonko ja wrociłam ze spaceru, U nas dziś były wybory. Pogoda dopisała, ale troche powiało mocniej. Noca padało, ale i tak jest sucho filipek [2021-06-13 17:15] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |