|
Rok w ogrodzie![]() Kiedy kończy się piętek, weekend się zaczyna... niech miła i radosna będzie każda jego godzina. Pozdrawiam serdecznie i życzę Wam duużo słońca na nadchodzące dni. Ja wyjeżdżam na urlop ale myślę, że będę wpadać na O. [2021-05-29 00:17] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: czekam na relację z wyjazdu bea [2021-06-01 09:51] baw sie dobrze...odpoczywaj i rób zdjęcia Lawinia [2021-05-29 22:30] Milego urlopu Iwonko bednarekzk@arcor.de [2021-05-29 20:18] Przyjemności na urlopie Iwonko filipek [2021-05-29 16:07] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |