|
Rok w ogrodzie![]() i dąbrówka fajnie zakwitła :) Dalej ładna pogoda u mnie, w miarę ciepło, chociaż dzisiaj troszkę niższa temperatura. [2021-05-28 23:55] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Dąbrówka też kwitnie u mnie nie wszystkiej pozbyłam sie filipek [2021-05-29 16:09] U mnie nie pada i z tego cieszę się filipek [2021-05-29 16:08] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |