|
Rok w ogrodzie![]() floks szydlasty częściowo przemarzł przez zimę. A to co zostało, to zakwitło. [2021-05-28 23:49] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: nie mam skalniaków bea [2021-06-01 09:50] U mnie w lepszej kondycji niebieski,różowy zmarniał po zimie filipek [2021-05-29 16:10] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |