|
Rok w ogrodzie![]() Nieco później niż zwykle zakwitły w tym roku. Pogoda była deszczowa, więcej czasu spędziłam w domu niż w ogrodzie, mało się nawąchałam. [2021-05-28 23:36] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: ogromne okazy bea [2021-06-01 09:48] Mam biały bez ale szału nie ma z nim filipek [2021-05-29 16:13] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |