|
Rok w ogrodzieKomentarze do zdjęcia: Mój bez choruje ,chyba będę musiała go ściąć .Dobrze ,że ma dwa zdrowe odrosty. bea [2021-06-01 09:48] Wszystkiego dobrego Iwonko filipek [2021-05-29 16:18] Mam w wazonie,mąż przyniósł mi ze spaceru i o dziwo długo i ładnie stoi filipek [2021-05-29 16:17] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |