|
Rok w ogrodzie![]() Dzisiaj wyszłam z domu na trochę dłużej... czuję się nieźle. Pokręciłam się po ogródku, trochę posiedziałam z dziećmi i z wnukami, pozamiatałam chodnik przed domem, zasiałam jakieś nasionka... A teraz wirtualny spacerek :) [2021-05-26 23:59] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: ślicznie kwitnie serduszka bea [2021-06-01 09:46] Witaj Iwonko! Jechałam do szkoły to lało, wracałam swieciło mi w oczy! Pochodziłam dzisiaj po ogrodzie i planowałam co jutro będę robić...juz miałam zadanie dla M ale ...synek potrzebuje pomocy Lawinia [2021-05-28 19:50] Witaj Iwonko ja nie robię nie,bo ileż można moknąć filipek [2021-05-27 14:30] U mnie wczoraj, pogoda byla pod psem, deszcz, grad, slonce-okropnosc i jeszcze to zimnisko, jestem zdolowana[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/sad.gif[/img] milego dnia Tobie zycze[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] bednarekzk@arcor.de [2021-05-27 09:39] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |