|
Rok w ogrodzie![]() Witam przed północą w środę. Po wczorajszym pochmurnym i deszczowym dniu dzisiaj bez opadów, a co więcej - zaświeciło słońce! Tylko do południa wiał dosyć silny wiatr. Na zdjęciu rododendron Golden Torch. [2021-05-26 23:56] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: śliczny różanecznik .U mnie w ogrodzie sucho bea [2021-06-01 09:44] To moje dopiero dzisiaj zaczynają sie otwierać Lawinia [2021-05-28 19:48] Ślicznie kwitnie,kiedyś go miałam,ale padł mi filipek [2021-05-27 14:31] Sliczne bednarekzk@arcor.de [2021-05-27 09:37] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |