|
Rok w ogrodzie![]() zdjęcie z ostatniej chwili... tak to teraz wygląda. Narcyzów już nie ma, przekwitły. Rośnie tu jeszcze hortensja ogrodowa ale na kwiaty trzeba poczekać... o ile zechce zakwitnąć. U mnie ciepło, 19 stopni, niebo nie jest przejrzyste więc słoneczka mało, bo ciężko mu się przebić. Życzę Wam udanego popołudnia ze słoneczkiem i z uśmiechem na twarzy :) [2021-05-24 13:03] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: ja miałam sloneczko w krotkim rękawku chodziłam a to o tej porze sukces. Pozdrawiam cieplutko filipek [2021-05-24 20:33] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |