|
Rok w ogrodzie![]() Dzień dobry w poniedziałek! witam kolejnymi tulipanami, które cieszą moje oczy. Te jeszcze się trzymają. Może nie wyglądają aż tak pięknie jak na zdjęciu ale są. [2021-05-24 12:16] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: lubię białe tulipany,i różowe ,i bordowe[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/biglol.gif[/img] bea [2021-06-01 09:42] bardzo ładna odmiana witaj Iwonko filipek [2021-05-24 20:30] Witaj Iwonko[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] po moich pozostaly tylko zdjecia. bednarekzk@arcor.de [2021-05-24 12:47] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |