|
Rok w ogrodzie![]() Iwonko, Imieniny - każdy to powie, najlepsza okazja, by wypić za zdrowie. Toast za Ciebie, za lepsze czasy, by nie zabrakło wina i kasy. Ostatni toast, rzecz najważniejsza, by jutro głowa nie była cięższa :) Wszystkiego dobrego! [2021-05-23 12:05] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Brak komentarzy. |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |