|
Rok w ogrodzie![]() Na teraz wystarczy tych tulipanów, teraz zajrzę do Waszych galerii. Spać nie mogę, wyspałam się przez dzień. Obolała jestem, katar mnie męczy, gardło boli... Rozchorowałam się akurat na tydzień przed wyjazdem! ( może się zdążę wykurować?) Ale od poniedziałku znowu muszę się zajmować najmłodszym wnukiem... boję się o niego czy nie zarazi się ode mnie... [2021-05-23 01:19] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Ojej ,to powrotu do zdrowia życzę,Iwonko . I Wszystkiego dobrego , radości ,uśmiechu ,dobrego humoru i miłych wrażeń z Twoich przebytych wycieczek. bea [2021-05-24 08:37] Oj to niedobrze. zdrowka zyczę witaj Solenizantko filipek [2021-05-23 18:04] Milej niedzieli Iwonko i zdrowka zycze bednarekzk@arcor.de [2021-05-23 10:32] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |