|
Rok w ogrodzie![]() Dzień dobry! Witam Was serdecznie i pozdrawiam bardzo bardzo gorąco z upalnej Turcji. [2022-08-10 14:29] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Jeszcze kilka dni wakacji ,odpoczywaj . bea [2022-08-25 11:58] Witaj Iwonko. W Polsce też gorąco było .Dla mnie za gorąco .Teraz już chłodniej ,i deszcz pada ,i burze nas nawiedzają bea [2022-08-25 11:58] Baw sie dobrze Iwonko! Lawinia [2022-08-13 23:08] Witaj Iwonko Wypoczywaj i baw sie dobrze bednarekzk@arcor.de [2022-08-11 08:55] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |