|
Rok w ogrodzie![]() I po sobocie! Witam przed północą. Kilka poprzednich dni było pogodnych a wczorajszego wieczoru padał deszcz. Dzisiaj do południa pochmurno ale po południu znowu opady i chwilami słońce, aż w końcu późnym wieczorem nawet grzmiało. Fajnie wyglądają takie kolorowe bukieciki tulipanowe... [2021-05-22 23:54] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Witaj Irenko.U mnie tulipany też jeszcze kwitną ,bo w cieniu rosną . bea [2021-05-24 08:32] z tego zestawu ostał mi się tylko żółty,reszta znikła filipek [2021-05-23 18:06] Witaj Iwonko u mnie zimno i stale pada Tulipany u mnie juz przekwitlybednarekzk@arcor.de [2021-05-23 10:29] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |