|
Rok w ogrodzie![]() ...i żółte. Te zostawiam życząc Wam na środę słonecznego dnia. Zmiana pogody nie nadeszła tak szybko jak była zapowiadana, ale jednak nastąpiła. Od sobotniego wieczoru pada deszcz, a przy tym też chłodno. Nie ukrywam, że chciałabym już słoneczko! [2021-05-19 00:10] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: a u mnie dzisiaj słonecznie ,i wczoraj do południa tez byłam w ogrodzie ,ale popołudniu zaczął padać deszcze i pracy nie skończyłam .Idę zaraz sadzić byliny ,bo czekają już miesiąc na sadzenie. bea [2021-05-20 09:57] U mnie świeciło dziś słoneczko,ale nadal zimno i wietrznie. Miłego filipek [2021-05-19 18:38] u mnie tez sloneczka jak na lekarstwo i stale pada ani nic w ogrodzie robic nie moge a zielsko sie nie pyta tylko rosnie[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/biglol.gif[/img] milego dnia Tobie zycze[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] bednarekzk@arcor.de [2021-05-19 08:55] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |