|
Rok w ogrodzie![]() Jestem :) Witam ! teraz już będę wstawiać zdjęcia z ogródka, a mam ich trochę, bo ostatnimi czasy, kiedy było ciepło, wszystko wystrzeliło! Zakwitły narcyzy, tulipany, bratki, serduszka, kuklik i wiele innych. Nawet nie wszystkim zdążyłam zrobić zdjęcie. [2021-05-18 23:46] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: o tak ,w ogrodzie kipi zieleń i kolorów ogrom bea [2021-05-20 09:54] Masz rację teraz chyba najbardziej kolorowy czas w ogrodzie filipek [2021-05-19 18:34] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |