|
Rok w ogrodzie![]() Witam! Bardzo byłam zajęta w tym tygodniu, nie miałam czasu nawet Wam zdać relacji z mojej wycieczki z poprzedniej niedzieli… teraz wstawię zdjęcia i opiszę trochę. Zamek Ogrodzieniec w miejscowości Podzamcze, na szlaku Orlich Gniazd. Szlak ten jest popularnym szlakiem turystycznym biegnącym od Krakowa do Częstochowy ( lub odwrotnie) i prowadzi do najciekawszych zakątków oraz obiektów Jury Krakowsko-Częstochowskiej. [2021-05-16 02:11] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Witaj Iwonko,piękne ruiny.Moje marzenie raczej nie do zrealizowania ,bo daleko. bea [2021-05-20 09:45] Witaj Iwonko Nie bylam tam ale jest slicznie bednarekzk@arcor.de [2021-05-17 20:15] witaj Iwonko nigdy tam nie byłam. Miałaś fajną wycieczkę filipek [2021-05-16 16:50] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |