|
Rok w ogrodzie![]() Witajcie! Z góry przepraszam, że ostatnio nie bywam na Ogrodnicze, ale zajmuję się wnukami i czasu nie starcza. Ukradkiem próbuję jeszcze coś w ogródku zrobić każdego wieczoru więc do domu wchodzę jak jest już zupełnie ciemno. Pogoda chyba wszędzie była podobna... U mnie gorąco, a nawet upalnie od poniedziałku. Chciałam ponarzekać na upały ale jeszcze mi nie dokuczyły, a już nadchodzi zmiana pogody... Może jutro wieczorem zawitam na O., to napiszę coś więcej i wstawię kolejne zdjęcia. Udanego czwartku! [2021-05-12 23:50] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Witaj Iwonko.Na razie gorąco ,ale od jutra ma się ta pogoda zmienić.Mam sporo roślin no wsadzenia na rabatach ,ale za gorąco bea [2021-05-13 11:08] Witaj Iwonko u mnie pogoda zmienna jeden dzien upal, ze ogrzewanie przelacza sie na letnie a kolejnego dnia znowu przelacza sie na zimowe milego dnia zycze bednarekzk@arcor.de [2021-05-13 09:43] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |