|
Rok w ogrodzie![]() i tu też trochę kolorów można dostrzec. Za niedługo zakwitnie serduszka, floks szydlasty , w późniejszym czasie dzwonek skupiony i jeszcze chyba jakieś inne kwiatki. Przepraszam, że nie zajrzałam do Waszych galerii dzisiaj ale brakło mi czasu. [2021-05-09 00:00] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: U mnie czerwono od cesarskich koron i tulipanów ,a żółto od żonkili .Jednak bardziej lubię różowe i fiolety w ogrodzie. bea [2021-05-12 09:55] Czekam i ja aż ogródek będzie mienił się kolorami. Miłego popołudnia filipek [2021-05-09 14:12] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |