|
Rok w ogrodzie![]() tutaj pozbyłam się pięciornika, z którego byłam wyjątkowo niezadowolona, a na jego miejscu rośnie już pieris. Lawendy zmarzły więc zrobiło się miejsce na prymulki... przynajmniej jest kolorowo :) [2021-05-08 23:57] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: migdałka się pozbyłam kilkanaście lat temu ,chorował bea [2021-05-12 09:54] Te murki masz 1 klasa filipek [2021-05-09 14:11] U mnie lawendy też zmarzły i szkoda ich filipek [2021-05-09 14:10] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |