|
Rok w ogrodzie![]() Wczoraj usilnie chciałam coś zrobić ale skończyło się porażką, deszcz kilkakrotnie mnie wyganiał z ogródka więc za którymś razem odpuściłam. Pojechałam z córką do ogrodniczego po surfinię i przy okazji kupiłam nawozy do hortensji, różaneczników i azalii. Dzisiaj sadziłam moje nowe nabytki i to, czego wczoraj nie zdążyłam posadzić. [2021-05-08 23:56] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: ten pierwiosnek przepiękny ma kolor[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/up.gif[/img] bea [2021-05-12 09:53] Ja chyba jutro pójdę do miasta, może coś mi wpadnie w łapki filipek [2021-05-09 14:08] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |