|
Rok w ogrodzie![]() prymulek mam więcej kolorów... zbiorę w kolaż i wstawię zdjęcie. A tymczasem zostawiam pozdrowienia i życzę dobrej pogody na drugą część dnia. [2021-05-07 11:41] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: bardzo ładny kolor bea [2021-05-12 09:52] Śliczniy kolorek 💜 Kwiatkizrabatki [2021-05-08 18:08] Witaj Iwonko i mnie nie wszystkie prymulki przezimowały.Moze i pies im zaszkodził? filipek [2021-05-07 19:19] witaj Iwonko! U nas zaplanowane zakupy i pójdę do garazu malowac płot drewniany Lawinia [2021-05-07 16:04] U mnie jest bardzo mokro w ogrodzie wiec nie moge pracowac milego dnia Iwonko bednarekzk@arcor.de [2021-05-07 12:19] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |