|
Rok w ogrodzie![]() fiołki rosną gdzie chcą. no i po robocie w ogródku... w tej chwili lunęło! czyli mam wolny czas na Ogrodniczkę :) Ale liczę na to, że szybko przejdzie, obeschnie, wyjdzie słońce i że już potem nie będzie padać... mam wykopanych kilka roślin i muszę posadzić w inne miejsce. [2021-05-07 11:40] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: fiołki mam białe w kropki ,ale nie kwitną jeszcze ,a może wcale nie zakwitną bea [2021-05-12 09:52] Muszę pozbierać fiołki w jedno miejsce. U nas dziś bez deszcz bylo filipek [2021-05-07 19:20] lubie te małe fiołeczki! U mnie zaczęły białe Lawinia [2021-05-07 16:05] sliczne bednarekzk@arcor.de [2021-05-07 12:17] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |