|
Rok w ogrodzie![]() Upał, upał i... susza. W sobotę postraszyło burzą i przez chwilę padał deszcz. Dopiero dzisiaj jest czym oddychać, bo 23 stopnie, lekki wiaterek i bez palącego słońca. W końcu też pada. Witam we wtorek, ostatniego tygodnia lipca. [2022-07-26 14:56] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Witaj Iwonko.U mnie dzisiaj jeszcze znośnie ,ale od jutra upał. bea [2022-08-02 12:49] Witam Iwonko ! U mnie dzisiaj troche pokropilo i zrobilo sie chlodniej bednarekzk@arcor.de [2022-07-26 22:10] U nas deszczu mało, dzisiaj lekko pokropiło w nocy i się ochłodziło. Jak tak akurat ogrodowo. Wykorzystuję pogodę Lawinia [2022-07-26 15:49] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |