|
Rok w ogrodzie![]() Witam w trzecim dniu majówki. Pogoda nas ostatnio nie rozpieszczała - siedzenie w domu było zapewnione, bo padał deszcz i było pochmurno, ponuro i chłodno. Dodatkowo momentami wiał mocny wiatr. Dziś trochę ładniejszy dzień - jeszcze bez deszczu, a i słońce chwilami zaczyna się pokazywać. Przyjemnego popołudnia wszystkim życzę. [2021-05-03 13:52] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: ślicznie kwitnie magnolia bea [2021-05-06 10:30] Witaj Iwonko.U mnie deszcz nie pada dzisiaj ,ale ostatnio bardzo mokro było ,nawet śnieg w poniedziałek padał . bea [2021-05-06 10:30] Witaj Iwonko dzisiaj znowu popracowalam w ogrodzie, deszcz padal a miedzy deszczem a sloncem pracowalam , duzo nie zrobilam milego wieczoru Tobie zycze bednarekzk@arcor.de [2021-05-04 20:44] Witaj Iwonko majówka zleciała szkoda że nadal tak zimno u nas.zdaje mi się,że trochę odpoczęłam od wszystkiego. Mam plany na ogr.,ale wcześniej zaliczę fryzjera. Milego filipek [2021-05-04 09:11] witaj Iwonko! Mimo zimna byłam w ogrodzie. M zrobił mi trzecią skrzynie na podwyzszone rabatki Lawinia [2021-05-04 08:17] Witam Iwonko popracowalam w ogrodzie ale konca nie widac. Dzisiaj trzeci raz skosilam trawe bo byla juz dluga a ma od jutra padac przez caly tydzien? Milego wieczoru Tobie zycze bednarekzk@arcor.de [2021-05-03 19:18] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |