|
Rok w ogrodzie![]() Witam Was w czwartek. Zdjęcie z ogrodu córki i to jej kwiatuszki, i pierwsze tulipanki. (Moje jeszcze się nie rozwinęły) Spędziłam tam cały wtorek, ale jak widać, rekreacyjnie :) było pierwsze grillowanie. A od wczoraj tyram w swoim ogródku. Pogoda sprzyja, zrobiło się nawet cieplej. Serdecznie pozdrawiam i życzę ciepłego popołudnia. [2021-04-29 13:36] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Sezonu grilowego jeszcze u mnie nie ma.[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] bea [2021-05-06 10:28] kaszanki na grillu nie było... nawet mój wnuk był zawiedziony. Kaszanka będzie następnym razem na pewno! ivonetka [2021-05-03 23:38] Witaj Iwonko! Narobiłaś mi apetytu tą kiełbaską...planowaliśmy otwarcie sezonu ale pogoda popsuła nasze plany...od wczoraj pada i zimno. Kolorowo u Ciebie[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/up.gif[/img] Ja mam obawy czy uda mi się wogole coś popracować na działce w tym roku i nacieszyć się roślinkami... mam poważne obawy ale pożyjemy, zobaczymy...Życzę miłego tygodnia i słoneczka[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] halinabylina [2021-05-02 21:29] dzień dobry! wpadłam na kaszankę? Będzie?? Lawinia [2021-05-01 20:08] c hętnie przycupnełabym na jakimś ogrodowym party przy grilu. Niestety my nie robimy, bpo nie ma dla kogo szykować. Witaj Iwonko Pozdrawiam serdecznie filipek [2021-04-29 20:08] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |